Доставка

Мінімальна сума замовлення у нашому магазині становить 70 грн.  Інтернет магазин працює на умовах 100% передоплати та лише на території України. Накладним платежем (оплата при отриманні) посилки не відправляються. Доступні наступні варіанти доставки:

1. Доставка транспортною компанією "Нова Пошта". Товар Ви забираєте зі складу перевізника у Вашому населеному пункті. При отриманні посилки необхідно мати з собою паспорт, або документ що засвідчує особу та номер декларації.

Вартість доставки Ви оплачуєте при отриманні товару, відповідно до тарифів транспортної компанії. Після відправлення Вашого замовлення, на Вашу електронну адресу буде надіслано номер посилки, за допомогою якого на сайті Нової Пошти Ви зможете відстежити коли посилка буде на Вашому  відділенні. Якщо у Вашому населеному пункті є декілька складів нової пошти, при оформленні замовлення необхідно вказати на якому саме складі ви бажаєте отримати посилку, якщо такої інформації Ви не вказали - посилка буде відправлена на відділення №1. "Нова Пошта" безоплатно зберігає посилки 5 днів, після закінчення даного терміну нараховується плата за зберігання.

* При замовленні на суму від 1000 грн доставка транспортною компанією "Нова Пошта" безкоштовна*

2. Доставка ПАТ "Укрпошта". Товар Ви забираєте на поштовому відділенні ПАТ "Укрпошта" у Вашому населеному пункті.
Вартість доставки оплачується при оплаті замовлення, та становить 15грн. При отриманні замовлення необхідно мати з собою паспорт, або документ що засвідчує особу. ПАТ "Укрпошта" безоплатно зберігає посилки 5 днів, після закінчення даного терміну нараховується плата за зберігання.  Після відправлення Вашого замовлення, на Вашу електронну адресу буде надіслано номер посилки, за допомогою якого на сайті Укрпошти Ви зможете відстежити коли посилка буде на Вашому поштовому відділенні.

* При замовленні на суму від 500 грн доставка ПАТ "Укрпошта" безкоштовна*

3. Самовивіз з м. Тернопіль. 
Здійснюється з 10 00 до 19 00 у будні дні, лише за попередньої домовленості та у центральній частині міста ( ТЦ "Орнава"). Домовитися про передачу замовлення можна по телефону вказаному на сайті. При даному способі доставки, можлива оплата при отриманні замовлення.